Folosim cookies pentru a va oferi o experienta personalizata. Click aici pentru mai multe informatii despre cookies si modul lor de folosire.
de la
1758
Tarif / camera
* 2 adulti | perioada 16.10.2021 - 23.10.2021 | transport cu avionul | plecare din Bucuresti
Verifica disponibilitate

Descriere

CONCEPT HOTEL


LOCALIZARE: la 75 km de Antalya, 65 km de aeroport, 3 km de Managvat
si Side si se intinde pe o suprafata de 87.000 m2. Hotelul a fost construit in
anul 1989 iar ultima renovare a avut loc in 2014-2015.
FACILITATI HOTEL:Hotelul este format dintr-o cladire principala cu 4 etaje si bungalow-uri cu 2
sau 3 etaje si pune la dispozitia oaspetilor sai urmatoarele facilitati: 4
lifturi in cladirea principala, plaja privata de nisip si pietricele, piscine
exterioare, piscina interioara, aqua park cu 5 tobogane si un tobogan pentru
copii, un restaurant principal, 6 restaurante a la carte cu specific chinezesc,
japonez, grecesc, turcesc, Italian, steak house, doua restaurant pentru
servirea gustarilor, baruri: restaurant bar, relax pool bar, praga beach bar,
pool snack bar, lounge bar, terrace bar, lobby bar, vitamin bar, beach bar,
patiserie, mini club pentru copii cu varste intre 4-12 ani, club pentru
adolescenti 13-16 ani, loc de joaca si diverse activitati pentru copii,
babysitting, centru spa.

SERVICII GRATUITE: parcare, umbrele,
saltele, sezlonguri si prosoape de plaja, sauna, hamam, biblioteca, seif la
receptie, discoteca, centru fitness, boccia, darts, volei pe plaja, tenis de
masa cu minge si racheta, mini cinema, tenis de camp cu minge si racheta,
animatie pe timpul zilei si seara, muzica live.

SERVICII CONTRA COST: spalatorie si
curatatorie, magazine de bijuterii, suveniruri, coafor, rent a car, chioscuri,
servicii medicale, telefon si fax, spa si wellness, sporturi de apa, sala de jocuri,
billiard, bowling.
FACILITATI CAMERe:

Mainbuilding standard au 31 m2 si sunt
dotate cu un pat dublu, aer conditionat, patchet laminat, mini bar, seif
digital, televizor LCD, baie cu dus, sc prosoape, uscator de par, oglinda
cosmetica, papuci. Pot avea sea view sau land view.

Standard bungalow au 35 m2 si sunt
dotate cu un pat dublu, aer conditionat, patchet laminat, mini bar, seif
digital, televizor LCD, baie cu dus, sc prosoape, uscator de par, oglinda
cosmetica, papuci

Mainbuilding family room au 50 m2,
sunt formate din 2 dormitioare, un pat dublu, doua paturi single, aer
conditionat, patchet laminat, mini bar, seif digital, televizor LCD, baie cu
dus, sc prosoape, uscator de par, oglinda cosmetica, papuci.

Bungalow family room au 53 m2, sunt
formate din 2 dormitioare, un pat dublu, doua paturi single, aer conditionat,
patchet laminat, mini bar, seif digital, televizor LCD, baie cu dus, sc
prosoape, uscator de par, oglinda cosmetica, papuci.







Ultra All
Inclusive


Mic dejun 07.00-11.00

Pranz 12.30-14.30

Cina 19.00-22.00

Mic de jun a la carte- necesita rezervare 09.00-11.00

Pranz pentru copii 12.00-14.30

Cina pentru copii 18.30-20.30

Gustare pe plaja 12.30-16.00

Gustare la piscina 12.30-16.00

Clatite turcesti 12.00-18.00

Gustare la miezul noptii 22.022-07.00

Patiserie 10.00-18.00

Inghetata 11.00-18.00

Fructe 15.00-17.00


Va rugam sa alegeti o data de CheckIn si CheckOut pentru a vedea preturile.

Locatie